Контакти

 тел.:+38 (050) 6920938
          +38 (067) 5235679
          +38 (050) 4656046
          +38 (046) 2614814

 e-mail: naz-igor@yandex.ru

 Skype: виклик

 ТОВ СП ЕФЕС
    Україна, Чернігівська обл.,
    14000, м.Чернігів
    вул.Щорса, 59/1

z1-8

Ваше повідомлення

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Назвіть себе
Ваш e-mail
Тема повідомлення
Текст повідомлення

Мапа проїзду

ТОВ СП "ЕФЕС" є провідним представником турецького виробника устаткування для хлібопечення GIMAK MAKINA в Україні і країнах СНД.

Gimak Makina одна з передових компаній в області виробництва хлібопекарського обладнання найвищої якості.

Компанія виробляє широкий асортимент обладнання для випічки хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів, - хлібопекарські печі, міксери, тістоміси, тістодільники та ін.

Gimak Makina експортує свою продукцію в 38 країн світу, а також експортує технології 18-ти виробникам аналогічного обладнання які знаходяться в Європі, США та на Сході.

z1-5
z1-3

В основі діяльності компані Gimak Makina лежить принцип відкритого спілкування з клієнтами. Накопичені з роками знання, досвід і практика нашої компанії дозволяє нам в найкоротший терміни пропонувати нашим клієнтам нові виробничі рішення які відповідають їх вимогам.

Головна наша мета, використавши практику і досвід нашої компанії задовольнити потреби наших клієнтів у високопродуктивному, технологічному і економічному з точки зору споживання енергоресурсів хлібопекарському та супутнього обладнання, що досягається використанням технологій повністю відповідає стандартам качаства ISO 9001:2000.

 

Ми пропонуємо високоякісне хлібопекарське обладнання :

  • печі ротаційні та ярусні(подові),
  • тістозамішувачі,
  • тістоподілювачі,
  • тістоокруглювачі,
  • ферментаційні камери,
  • борошнопросіювачі,
  • хліборізальні машини: автоматичні й напівавтоматичні,
  • машини для пакування в плівку ПВХ і кліпсатори,
  • форми хлібні, листи пласкі, перфоровані та багетні.