Контакти

 тел.:+38 (050) 6920938
          +38 (067) 5235679
          +38 (050) 4656046
          +38 (046) 2614814

 e-mail: naz-igor@yandex.ru

 Skype: виклик

 ТОВ СП ЕФЕС
    Україна, Чернігівська обл.,
    14000, м.Чернігів
    вул.Щорса, 59/1

z1-8

Ваше повідомлення

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Назвіть себе
Ваш e-mail
Тема повідомлення
Текст повідомлення

Мапа проїзду

ТОВ СП "ЕФЕС" є провідним представником турецького виробника устаткування для хлібопечення GIMAK MAKINA в Україні і країнах СНД.

Gimak Makina одна з передових компаній в області виробництва хлібопекарського обладнання найвищої якості.

Компанія виробляє широкий асортимент обладнання для випічки хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів, - хлібопекарські печі, міксери, тістоміси, тістодільники та ін.

Gimak Makina експортує свою продукцію в 38 країн світу, а також експортує технології 18-ти виробникам аналогічного обладнання які знаходяться в Європі, США та на Сході.

z1-5
z1-3

В основі діяльності компані Gimak Makina лежить принцип відкритого спілкування з клієнтами. Накопичені з роками знання, досвід і практика нашої компанії дозволяє нам в найкоротший терміни пропонувати нашим клієнтам нові виробничі рішення які відповідають їх вимогам.

Головна наша мета, використавши практику і досвід нашої компанії задовольнити потреби наших клієнтів у високопродуктивному, технологічному і економічному з точки зору споживання енергоресурсів хлібопекарському та супутнього обладнання, що досягається використанням технологій повністю відповідає стандартам качаства ISO 9001:2000.

 

Ми пропонуємо високоякісне хлібопекарське обладнання :

  • печі ротаційні та ярусні(подові),
  • тістозамішувачі,
  • тістоподілювачі,
  • тістоокруглювачі,
  • ферментаційні камери,
  • борошнопросіювачі,
  • хліборізальні машини: автоматичні й напівавтоматичні,
  • машини для пакування в плівку ПВХ і кліпсатори,
  • форми хлібні, листи пласкі, перфоровані та багетні.